TELEFON : 0(252) 612 91 41

KATILIMCI FOTOĞRAFÇI NASIL OLURSUNUZ?

İki kolay adımla Photounicorn’da satışa başlayın:
• Ücretsiz bir hesap oluşturmak için bizimle irtibata geçin.
• Üyelik onayından sonra Yaratıcı görsellerinizi yükleyip etiketleyin.

Temel bilgilendirme;
Eserlerinizi Photounicorn’a yükleyerek dünyanın her köşesinde bulunan milyonlarca görseli kullanan müşterilere sunma imkânı elde ediyorsunuz. Hiçbir üyelik ve portfolyo yönetimi ücreti olmadan her ay çok iyi para kazanma potansiyeline sahip oluyorsunuz.

Photounicorn ile yaratıcı eserler satmak için aşağıdaki şartlar dâhil olmak üzere Photounicorn’nun Genel Çalışma Şartları'na ciddi bir şekilde bağlılık gerekir:

1 ) 18 yaşınızı doldurmuş olmalısınız
2) Yüklediğiniz tüm eserlerin telif hakkı size ait olmalıdır
3) Eserlerinizin içinde bulunan ve muhtemelen korunan tüm şahısların ve öğelerin (ürünler, insanlar, özel mülk, mimari ...) gösterilmesi için yazılı bir yetkiye/BELGEYE sahip olmalısınız
Eserleriniz satıldıktan sonra hiçbir süre sınırı veya baskı tirajı kısıtlaması olmaksızın kullanılabilir. Alıcı satın aldığı bir dosyayı reklamlar, ilanlar, pazarlama malzemeleri, basın bültenleri, makaleler, ticari belgeler, ambalajlar, web siteleri ve bloglar dâhil olmak üzere daha birçok uygulamalar için kullanabilir. Genişletilmiş (X) Lisanslar müşterilere görselleri tişört, takvim ve asıl değerini görselden kazanan ve satışı amaçlanan ürünlerin üzerinde kullanılmasına izin verir.

Katılımcılar; portfolyosunun münhasırlığına ve sanatçı sıralamasındaki konumuna dayanarak satılan her dosya başına telif (komisyon) ödemesi elde ederler:
• Tek görsel indirmeleri yoluyla satılan içerik için %20 ila %50 arası komisyon elde eder.

Lütfen dikkat: Photounicorn’a kayıt olurken bir bölge ve şehir seçmelisiniz. Lütfen bunu itinalı seçiniz; çünkü bir kez seçilip hesabınız da onaylandıktan sonra bölge değişikliği mümkün değildir.

BU SİTE ÜZERİNDEN GELEBİLECEK GÖREVLENDİRMELER (FOTOĞRAF ÇEKİM İŞLERİ) ÜYE İÇİN ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.